Ustájení koní

Kůň zná svého jezdce lépe, než jezdec svého koně.img_20170802_101347_939
Arabské přísloví

DLOUHODOBÉ USTÁJENÍ

Nabízíme ustájení klisnám a valachům v malé stáji s 8 boxy. Stáje jsou v uzavřeném zemědělském areálu v Branišovicích s dobrým vjezdem a parkováním v areálu. Koně mají neustálý přístup k senu a vodě, krmení 2 x denně (granule). Koně jsou celodenně každý den venku v jednom ze 3 výběhů (s ohledem na povětrnostní podmínky). Nabízíme individuální a láskyplný přístup ke každému ustájenému koni.U všech koní u nás ustájených požadujeme předložení vyšetření krve na anémii, ne starší než 6 měsíců. Krátkodobě ustájení koně nepřijdou do styku s našimi dlouhodobě ustájenými koňmi. Každý nový ustájený kůň bude na náklady majitele nejdříve odčerven a až poté bude moci jít do výběhu. Očkování koní probíhá 2 x ročně, kovář jezdí každých 8 týdnů.

Vybavení :

  • Písková kruhová jízdárna – průměr 16 m
  • Jízdárna 40 x 20 m, s pískem a pilinami
  • 3 výběhy v areálu zámečku
  • Vytápěná sedlovna s koupelnou a wc
  • Velké boxy, 3 porodní boxy
  • Všechny boxy jsou pod online kamerami (svého koně můžete nepřetržitě monitorovat)
  • Stálá služba v areálu
  • Možnost základního výcviku jezdců a koní, možnost přiježďování a obsedání mladých koní

Super vyjížďky do okolí. V okolí hodně dobrých koňáků a koná se zde mnoho jezdeckých událostí (hobby parkury, hubertské jízdy, puťáky atd.)

Cena za ustájení zahrnuje: Krmení 2 x denně: granulemi VOJTĚŽKA : ŘEPNÉ ŘÍZKY : KUKUŘICE – v poměru 3:1:1 – granule jsou ze sušárny v Pohořelicích a před krmením je min. 3 hodiny předem namáčíme. Krmná dávka je 0,5-0,8 kg denně v suchém stavu. Seno a voda neustále k dispozici, jedenkrát denně místování boxu, každodenní vyvádění koně do výběhu, jízdárny k dispozici pro ustájené koně zdarma.

 Ceny boxového utájení:
 – hříbě do 2 let věku
  – dospělý kůň od 2 let věku
 – březí klisna nebo klisna s hříbětem v porodním boxu
 Ustájení na volné ploše:
 – hříbě do 1 roku věku
 – hříbě do 2 let věku
 – dospělý kůň od 2 let věku
 Doplňkové služby za příplatek:

V případě zájmu se k nám přijeďte nezávazně podívat.

U všech koní u nás ustájených požadujeme předložení vyšetření krve na anémii, ne starší než 6 měsíců. Krátkodobě ustájení koně nepřijdou do styku s našimi dlouhodobě ustájenými koňmi.

 

KRÁTKODOBÉ USTÁJENÍ     

Boxové ustájení koně se základní péčí na jeden den:

U všech koní u nás ustájených požadujeme předložení vyšetření krve na anémii, ne starší než 3 měsíce. Krátkodobě ustájení koně nepřijdou do styku s našimi dlouhodobě ustájenými koňmi. -zděný venkovní box – 5 x 3,5 m, podestýlka: sláma (dle přání), voda a seno neustále k dispozici – krmení si doveze majitel nebo po dohodě dáme naše granule

 

 

Provozovatel statku a stájí:
AKRAZ, s.r.o.
Tel.: +420 773 998 002, E-mail: info@akraz.cz

Koně

Kalendář akcí

Únor 2020
So Ne Po Út St Čt
« Lis    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829